عکس خدمت پرینت سه بعدی

پرینت قطعات سه بعدی

هزینه های چاپ سه بعدی بر اساس معیار های خاصی برآورد و پیش بینی می شود که هر کدام از این معیارها در سرعت و هزینه و دقت چاپ تاثیر بسزایی دارند.
1- دقت چاپ

الف)100 میکرون:بالاترین دقت مقرون به صرفه چاپ سه بعدی است و بدیهی است که زمان چاپ و در نتیجه هزینه بیشتر خواهد بود. البته امکان چاپ با دقت لایه گذاری بالاتر ای از این هم وجود دارد که هزینه و زمان انجام سفارش بالا می باشد.
ب)200 میکرون: در این حالت قطعه شما با کیفیت نسبتا بالایی چاپ می شود و هزینه و زمان چاپ آن نسبت به حالت ۱۰۰ میکرون کاهش می یابد.
ج)300 میکرون: در این حالت قطعه شما با کیفیت مطلوب و نسبتاً پایین چاپ می شود و هزینه آن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد که برای قطعات بزرگ پیشنهاد می شود و مناسب قطعات کوچک نیست.

2- ابعاد قطعه
هرچه ابعاد قطعه شما بزرگتر شود هزینه و زمان برای چاپ آن، بالاتر خواهد رفت. پس با توجه به این موضوع تا می توانید برای کم شدن هزینه چاپ، ابعاد قطعه خود را کوچکتر نمایید.
لازم به ذکر است که شما می توانید قطعه خود را ابتدا در سایت آپلود کنید تا کارشناسان چاپ سه بعدی مجموعه i-Make، قطعه شما را بررسی نموده و با شما تماس گرفته و قیمت نهایی را به شما اعلام نمایند. در آن زمان می توانید اعلام کنید که ابعاد قطعه شما را کوچتر یا بزرگتر کنند و دوباره قیمت را بررسی کنید، و پس توافق نهایی چاپ قطعه انجام می شود.

3- تراکم داخلی

تراکم یعنی مقدار حجمی که داخل قطعه شما را پر می کند. اگر تراکم بالا باشد هزینه و زمان افزایش خواهند داشت ولی قطعه چاپ شده از مقاومت بالاتری برخوردار خواهد بود، و هرچه تراکم کاهش یابد زمان و هزینه کاهش می یابد.
در نتیجه تراکم قطعه خود را با توجه به نوع استفاده و میزان مقاومت آن انتخاب کنید.

4- ضخامت سطوح
در قطعاتی که به صورت surfaces (سطوح) طراحی شده اند باید به این موضوع توجه داشت که ضخامت سطوح حداقل 0.4 میلیمتر باشد.

جهت برقراری ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید.